Hakkımızda

Tomruk Kereste kaplama gibi orman ürünleri ithal edip yine aynı ülkeye plastik,lambri,PVC,çelik kapı ve toz boya gibi inşaat ürünlerini Bulgaristan başta olmak üzere Moldova,Ukrayna,Romanya ve Rusya’ya ihraç etti.

2006 yılında kurulan şirketimiz aynı zamanda Bulgaristan’da da şube açıp ithalat ve ihracat yaparak iş dünyasına adımını attı.

2008’de Bulgaristan’da olan faaliyetlerine son verip Ukrayna’nın Odessa şehrine geçti.Burada inşaat işlerine yöneldi ve sayısız projeye imza attı.İnşaat,elektrik,otomasyon ve yazılım alanında projeler geliştirdi.Yine Ukrayna dışında Rusya,Kazakistan gibi ülkelerde bazı projelerde aracılık,danışmanlık,proje denetimi gibi işlerde yer aldı.

2011 itibariyle yurt dışı projelerini azaltıp Türkiye’ye yöneldi.Otomotiv ve Turizm alanlarında yatırım yaptı.Antalya’ya da Turistik Tesis İşletmesi , Transfer-Taşımacılık ve Filo Araç Kiralama alanında faaliyet gösterdi.

2014’ten itibaren Turistik Tesis İşletme işinden çekilip tamamen Taşımacılık ve Filo Araç Kiralama’ya yöneldik.Şu an ise, İstanbul başta olmak üzere Antalya,Gaziantep,Adana,Kahramanmaraş,Ankara,Elazığ ve İzmir gibi Türkiye’nin önemli şehirlerinde uzun dönem kiralık araçlarımız çalışmaktadır.